Türk Telekom Mobil Dergi Aralık 2016 sayısında detaylı iPhone 7 ve 7 Plus incelemeleri var

türk telekom

Türk Telekom’un iPhone ve iPad’den ücretsiz olarak okunabilen dijital dergisi Türk Telekom Mobil Dergi’nin Aralık 2016 sayısı yayında. Bu sayıda iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın detaylı incelemesi de yer alıyor.

Apple’ın 2016 model amiral gemisi telefonu iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, birbirinden ilginç yenilikleriyle bir süredir piyasada. Mobil Dergi’deki incelemede bu yeniliklerle ilgili ayrıntıları öğrenebilir, iPhone 7 Plus’ın çift arka kamerasının nasıl bir deneyim sunduğuna dair fikir edinebilirsiniz. Buna ek olarak iPhone 7 Plus ile çekilmiş örnek bir video da dergide yer alıyor.

Türk Telekom’un SMS alıp gönderebilen her cep telefonunda kullanılabilen mobil ödeme servisi Türk Telekom Mobil Ödeme ile ilgili detayları da Mobil Dergi’nin Aralık 2016 sayısında bulabilirsiniz.

İpucu bölümünde de iOS 10 ile birlikte Fotoğraflar uygulamasına gelen Anlar özelliğine dair bilgileri bulabilirsiniz. Anlar özelliğinde yer alan video kliplerin düzenlenmesi de bu ipucu yazısında anlatılıyor. Ayrıca iPhone 7 ve 7 Plus’ta yeni Ana ekran düğmesinin Tık ayarını yapma; iPhone ve iPad’lerde herhangi bir dokümanı PDF olarak kaydetme gibi ipuçları da Aralık 2016 sayısında bulunuyor.

Mobil Dergi Aralık 2016 sayısını iPhone, iPad veya iPod touch’tan ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Aynı şekilde daha eski sayıları da ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.