Yeniden yepyeni bir başlangıç yapıyoruz

iturkey

2007 yılında kurulan ve Türkiye’de “iPhone” denilince akla gelen en önemli kaynaklardan bir tanesi olan iPhoneTurkey, uzun bir sürenin ardından yeniden kaldığı yerden devam ediyor. Teknoblog ekibi olarak, sitenin kurucusu Mustafa Tan’ın yıllar boyunca büyük gayretlerle getirdiği noktadan teslim aldığımız bayrağı daha da yüksek noktalara çıkarmaya çalışacağız.

Yeni dönemde siteye daha önce olduğu gibi yine www.iphoneturkey.com adresinden erişebileceksiniz. Bununla birlikte iTurkey markasını biraz daha ön plana çıkarmak istiyoruz. Ne de olsa, Apple ekosistemi, her ne kadar iPhone en popüler ürün olsa da, sadece akıllı telefonla sınırlı değil; içinde iPad, Apple Watch, iPod, App Store, Apple Music gibi ürün ve servisleri barındırıyor. iTurkey yeni dönemde bu yeni ürün ve servislere daha fazla şekilde eğilecek.

Teknoblog’da da Apple ürünlerine ve servislerine yoğun şekilde yer veriyoruz. Ancak Teknoblog, yapısı itibarıyla biraz daha genel bir site, dolayısıyla iOS cihazları ve ilgili servislerle ilgili yer verdiğimiz içerikler de biraz daha genel nitelikte oluyor. iTurkey’de ise cihazlara ve servislere biraz daha yakından bakacağız, yazı konuları biraz daha Apple’ın iOS cihazlarına ve ürünlerine odaklanır şekilde olacak. Bununla birlikte haber ve içerik konusunda Teknoblog ile sürekli dirsek temasında olacağız.

Soru-Cevap bölümü daha önce olduğu gibi işlemeye devam edecek, iOS cihaz sahipleri sorularıyla ilgili cevapları burada bulacaklar. Siz ziyaretçilerimizden ricamız, sorularınız için yorum alanları yerine Soru-Cevap bölümünü kullanmanız olacaktır.

iTurkey.biz uygulaması daha önce olduğu gibi yine en taze içeriklerle iPhone ve iPad üzerinden hizmet vermeye devam edecek. Bununla birlikte mobil sitemiz de her iOS cihazına uyumlu olmasıyla ziyaret ederken size fazlasıyla zevk verecek, gözlerinizi rahat ettirecek.

Yeni dönem hepimiz için hayırlı olsun!

Bu arada sitemize iturkey.xyz adresinden de erişebilirsiniz.

7 Comments

 1. Abbas Tekin

  08/06/2016 at 19:10

  Aktif olduğu zamanlarda bu siteden çok istifade etmiştik. Yayına kaldığı yerden devam etmesi Apple kullananlar için güzel bir haber. Hayırlı olsun.

 2. Ahmet

  10/06/2016 at 04:50

  Bu ne biçim tasarım, eskisi daha iyiydi

 3. metin aksu

  13/06/2016 at 21:06

  kisacasi bundan sonra kar amacli calisicaz, reklamverenleri ve is ortaklarimizi size en iyi cozum olarak kakalamaya calisicaz diyosunuz, hayirli isler. muhtemelen umurunuzda bile degil ki olsa yapmazdiniz, su anki haliyle butun zamanlarin en kotu en cirkin web tasarimi olmus. son olarak iturkey markasi nedir amk.

 4. eko

  14/06/2016 at 01:23

  eski yapı çok daha iyidi tadında bitseydi keşke özellikle logo’dan pek hoşlanmadım.

 5. Emre

  19/07/2016 at 14:26

  App store daki uygulanıza ne oldu?

  • imlh rcn

   30/08/2016 at 23:09

   Hatta pro uygulamasını satın almıştım reklamsız:(

  • Boris

   30/12/2017 at 10:05

   Boris.muletarov@hootmail