TuneIn RadioiPhone’dan önce çok basit özelliklerde cep telefonları kullanıyordum. Bir cep telefonundan en büyük beklentim; iyi çekmesi ve FM radyosunun bulunmasıydı. FM radyosu her modelde olmadığı için de bir keresinde, kullanımını hiç sevmediğim bir telefon bile almak zorunda kalmıştım.

Bu yüzden iPhone’a geçişte tek zorlandığım nokta, FM radyosunun bulunmayışı oldu. İlk başlarda bırakın radyo uygulamalarını, App Store bile olmadığı için uzun süre radyo dinlemeyi bırakmak durumda kaldım. (Evden ziyade dışarıda yoldayken radyo dinlemeyi daha çok seviyorum 🙂 ) Zaman içerisinde her bir radyo kanalının kendi uygulamasını çıkarması bile bu durumu değiştirmedi. Çünkü bu uygulamalar hem çok başarılı değildi, hem de o zaman multitasking olmadığı için müzik uygulamaları arka planda çalışamıyordu.

Fakat iOS 4.0 ile birlikte multitasking özelliği gelince ve de TuneIn Radio isimli uygulama ile tanışınca, iPhone’da internet üzerinden radyo dinlemeye başlayabilmiştim 🙂 Aslında TuneIn Radio uygulamasından, daha önce çeşitli yazılarımızda, özellikle multitasking‘i anlatırken sık sık bahsediyorduk. Geçenlerde yaptığımız promo kod ödüllü testi hazırlarken, daha önce hiç inceleme yazısı yazmadığımızı farkedince, geç de olsa birşeyler yazayım istedim.

TuneIn, aslında bir çok farklı platform (iOS, Android, BlackBerry, vs.) için versiyonu bulunan ve de tüm dünyadaki 50.000 binden fazla radyo istasyonunun internet yayınlarını çalabilen bir radyo uygulaması. Bu sayede herhangi bir adres eklememize gerek kalmadan, sevdiğimiz radyo kanallarını tek bir uygulama ile dinleyebiliyoruz.

Uygulamanın belkide tek kusurlu yanı, tüm ara yüzlerinin Türkçe olmaması. Yani garip bir şekilde sadece birkaç menüsü Türkçe, fakat onun haricindeki herşey ingilizce 🙂 Fakat internet yayını bulunan tüm yerel radyolar uygulamada mevcut. Bu sayede istediğimiz kanalları favorilere ekleyip, daha sonra dilediğimiz gibi hızlıca dinleyebiliyoruz.

Uygulamanın sevdiğim yanlarından bir tanesi, yayın sırasında şarkıcı ve şarkı adını paylaşayan radyoları dinlerken, ekranda o albüme ait kapağı (internetten bulup) göstermesi. Tabii bu özellik tüm radyo kanallarında olmadığı için, sadece desteklenen radyolarda çıkıyor.

Uygulamanın diğer güzel bir özelliği, kanal işlemleri menüsünde yani detay ekranında o radyo kanalı ile ilgili daha gelişmiş ayarlar yapmamıza imkan vermesi. Örneğin “Set alarm/record timer” menüsünü kullanarak, uygulamanın dilediğimiz bir saatte çalışmasını veya kayda başlamasını sağlayabiliyoruz.

Hazır konusu açılmışken, sadece PRO versiyonda bulunan kayıt (record) özelliğini herhangi bir yayını dinlerken de başlatabiliyor. Kayıt bittikten sonra da dilediğimiz zaman kolayca oynatabiliyoruz.

Kanal detay ekranında, bence çok güzel bir özellik olan “Choose a stream” seçeneğini kullanarak yayın kalitesini değiştirebiliyoruz. Tabii eğer ilgili radyo kanalı, farklı yayın şekilleri sunuyorsa. Bu seçenek özellikle de, data paketi sınırlı olan ve Hücresel Veri (EDGE veya 3G) üzerinden yayın dinlemek isteyenler için harika bir özellik. Örneğin 128 kbps yerine 64k bps yayını seçtiğimizde, yayın kalitesi doğal olarak düşüyor ama aynı ölçüde de data kullanımımız daha az oluyor.

Hazır konu data tüketiminden açılmışken, uygulamanın “Settings” (Ayarlar) menüsünde yer alan ve sadece uygulamanın kullandığı data miktarını gösteren “Data Usage” bölümünden de bahsetmekte fayda var.  Bu ekran, TuneIn uygulamasını hangi bağlantı şekliyle (Wi-Fi veya Hücresel Veri) kullanırsak, kullandığımız bağlantı şekline göre ne kadarlık bir data tüketimi olduğunu gösteriyor. Bu rakamlar da biz sıfırlayıncaya (Reset Statistics) kadar, radyo dinledikçe kümilatif olarak artıyor. Bu sayede data paketi sınırlı olanlar, uygulama ile ne kadar tüketim yaptıklarını rahatça görüyorlar.

Ayrıca yine Ayarlar ekranın altında yer alan “Advanced” yani gelişmiş menüsünde uygulamanın kullanımı ile ilgili bazı önemli ayarlar da yer alıyor. Örneğin “Disable Auto-Lock” seçeneği, uygulama açıkken ekranın kararmasını, yani cihazın uyku moda geçmesini engelliyor. (Yoksa internet bağlantısı kesilecektir bir süre sonra.)

Bir diğer önemli ayar olan “Pause in Background” seçeneği de, kulaklığımızın mikrofununa tek tıkladığımızda ya da “||” seçeneğine dokunarak yayını duraklattığımızda (pause), yayının arka planda geçici olarak kaydedilmesini sağlıyor. Bu sayede tekrar dokunduğumuzda yayın kaldığı yerden devam ediyor. Bu da açıkçası en sevdiğim özelliklerden 🙂

ÖNEMLİ NOT: Eğer kısa bir süre sonra yayını tekrar dinlemeyecekseniz yayını bu şekilde duraklatmayınız, uygulama arka planda internetten data çekmeye devam edeceği için. Yayını tamamen durdurmak için “Stop” yani kare şeklindeki seçeneği kullanınız. Ya da hiç istemiyorsanız yukarıdaki “Pause in Background” seçeneğini kapatınız.

“Advanced” ekranındaki önemli seçeneklerden diğer bir tanesi de “Cellular Data” (Hücresel Veri) seçeneği. Yani Hücresel Veri (3G veya EDGE) üzerinden hiç radyo dinlemek istemiyorsanız ve de kazayla dinlemekten korkuyorsanız bu seçeneği kapatınız.

Son olarak uygulamanın araçlarda kolay kullanımı için düşünülmüş özel bir araç modu bulunuyor. Bu moda geçtiğimizde de, ekranda az sayıdaki önemli seçenek büyük tuşlar olarak gözüküyor. Bir de iOS 5 kullanıcıları o an çalan şarkıyı, Twitter hesapları üzerinden aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi kolayca paylaşabiliyorlar.

Yazının başında TuneIn‘in multitasking desteği olduğundan bahsetmiştim. Bu sayede TuneIn arka planda çalışırken, örneğin Safari’de gezinirken de radyo dinlemeye devam edebiliyoruz. Ayrıca aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi standart müzik uygulamasını kontrol eder gibi uygulamayı kontrol edebiliyoruz.

Özetle TuneIn, iPhone ve iPad’in FM radyo eksikliğini gideren çok başarılı bir internet radyo uygulaması. Eğer siz de böyle bir uygulama arıyorsanız, aşağıdaki linki kullanarak $0.99’a satılan TuneIn Radio Pro versiyonunu indirebilirsiniz. Fakat dilerseniz, PRO versiyonunu satın almadan önce kısıtlı ama ücretsiz versiyonunu da buradan indirebilirsiniz.

TuneIn Radio Pro


Fiyat:219.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
TuneIn Radio Pro
App Store oyları: (530 oy)
Desteklenen Diller: Dutch, English, French, German, Italian, JA, KO, , Russian, ZH, Spanish, , ZH, Turkish
Çıkış Tarihi: 03.09.2009
Boyut: 83.05 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPadProThirdGen-iPadProThirdGen, iPadProThirdGenCellular-iPadProThirdGenCellular, iPadProFifthGen-iPadProFifthGen, iPadProFifthGenCellular-iPadProFifthGenCellular, iPhone13Pro-iPhone13Pro, iPhone13ProMax-iPhone13ProMax, iPhone13Mini-iPhone13Mini, iPhone13-iPhone13, iPadMiniSixthGen-iPadMiniSixthGen, iPadMiniSixthGenCellular-iPadMiniSixthGenCellular, iPadNinthGen-iPadNinthGen, iPadNinthGenCellular-iPadNinthGenCellular, iPhoneSEThirdGen-iPhoneSEThirdGen, iPadAirFifthGen-iPadAirFifthGen, iPadAirFifthGenCellular-iPadAirFifthGenCellular, iPhone14-iPhone14, iPhone14Plus-iPhone14Plus, iPhone14Pro-iPhone14Pro, iPhone14ProMax-iPhone14ProMax, iPadTenthGen-iPadTenthGen, iPadTenthGenCellular-iPadTenthGenCellular, iPadPro11FourthGen-iPadPro11FourthGen, iPadPro11FourthGenCellular-iPadPro11FourthGenCellular, iPadProSixthGen-iPadProSixthGen, iPadProSixthGenCellular-iPadProSixthGenCellular

Not : Uygulama Universal olduğu için iPad’e özel de arayüzü bulunuyor.

71 Comments

 1. ilkim

  04/04/2012 at 20:00

  Çok güzelmiş anlatılanlara göre. Bütün radyoların kendi uygulamalarına veda edebiliriz sanırım. 🙂

  • TAYFUN

   05/04/2012 at 17:31

   ben RADYO uygulamasını kullanıyorum.alternatif arayanların işine yarayabilir diye paylaşmak istedim.

 2. Fordigo

  04/04/2012 at 20:07

  Radyo veritabanını kendileri mi güncelliyor acaba? NtvSpor Radyo’yu bulamadım da.

  • Mustafa Tan

   04/04/2012 at 20:10

   Az önce “Browse” ekranının en üstünde yer alan arama kutusuna ntv yazında sonuçlar arasında ntvspor da çıktı. (Arama seçeneği Yerel Radyo seçeneğinin hemen üstü.)

   • Fordigo

    04/04/2012 at 23:36

    Denedim ve buldum teşekkürler. Bu arada ntvspor’un sitesinden radyo linkini kopyalayıp kendim de ekleyebildim. Yani hiç bir şekilde listede olmayan ama online yayın yapan her radyo eklenebiliyor.

 3. Anonim

  04/04/2012 at 20:13

  Radyo adlı programda buna güzel bir alternatif.

 4. Anonim

  04/04/2012 at 20:15

  Merhaba Mustafa bey, benim konuyla pek ilgisi olmayan bir sorum olacaktı, Ben Belçika da yaşadığım için sadece yazları geliyorum Türkiye ye ..Bana önerebileceğiniz bir limitsiz internet kampanyası var mı?

  • Berk

   04/04/2012 at 20:48

   Evet bimcell in çok güzel bur kampanyası var

 5. Sercan

  04/04/2012 at 20:17

  açıkcası ödüllü teste kadar bu uygulamadan haberim yoktu ve nasıl keşfedemediğime çok şaşırdım. diğer RADYO uygulamasını bu türde tek ve en iyisi sanıyordum. Hatta Mace de onu satın aldım çok güzel fakat iPhone versiyonunda arayüzü çok karışık. Galiba artık tercihim TuneIn olacak:)

 6. Anonim

  04/04/2012 at 20:20

  “Radyo” programının free versiyonunda kayıt yapılabiliyor ve ekran kapansa bile internet bağlantısı kesilmiyor.Dolayisiyla ekranın açık kalmasına gerek kalmıyor.
  Son olarak bu tip tanıtım yazılarının sonuna alternatif programlar tarzı bir dip not eklense ve kısa özet olarak + lar – ler listelense tadından yenmez;)

 7. Tolunay

  04/04/2012 at 20:34

  ”RADYO” adındaki uygulama bundan daha iyi gibi bence. Eksiği yok fazlası var. Hem arayüzü Türkçe.

  • Ergin

   04/04/2012 at 21:41

   Katılıyorum.. Türk yazılım geliştirici ekibinin emeği ve nadir iyi türk yapımı bir uygulama..

   • Anonim

    04/04/2012 at 23:16

    Radyo gibi program daha gelmez tunein falan hikaye

 8. BİLEN

  04/04/2012 at 20:37

  Mustafa bey ne yapsa yaranamayacak degilmi yok şunuda yazsaydı yok bunuda yazsaydı bu kadar yapabiliyor şimdilik adam ben begeniyorum abicim nedir bu ya.Bir teşekkür edin önce lütfen.ELİNİZE SAGLIK MUSTAFA BEY…

  • Ergin

   04/04/2012 at 21:43

   Teşekkürler Mustafa bey.. İzlenebilir tek iOS platformu için..

 9. Anonim

  04/04/2012 at 20:48

  Bilen adlı arkadaşım,avukatlığa gerek yok.Zaten adamın benim teşekkürüme de ihtiyacı yok. Tavsiyede bulunduk teşekkürden daha yapıcı bence.unutma çık bilen yanılır;)

 10. adem

  04/04/2012 at 21:02

  Bencede (Radyo) isimli uygulama bundan daha iyi ben kullanıyorum ve kayıt özelliğide var, bunun gibi illa pro olmasına gerek yok tavsiye ederim yüklesemmi yüklemesemmi diye hiç düşünerek zaman harcamayın bence Radyo diye aratın.

 11. serhatogun

  04/04/2012 at 21:43

  pro ile free arasındaki farklar ne acaba?

  • Mustafa Tan

   04/04/2012 at 22:01

   En büyük fark kayıt (record) özelliği.

 12. Ulas

  04/04/2012 at 22:03

  Mustafa bey bu ve benzeri uygulamalarda reklamları nasıl kapatabiliriz?

  • Mustafa Tan

   04/04/2012 at 22:10

   Pro versiyonlarını satın alarak 🙂

 13. Emrah

  04/04/2012 at 22:13

  Aynen uzun suredir kullaniyorum kayit ozelligi sebebiyle paraya kiyip almistim pro versiyonunu kayit konusunda tek eksigi yada en azindan benim bilmedigim kayit dosyasi baska sekilde dinlenemiyor pc ye vs aktarilmiyor o ozellik de olsa super olur

 14. Cengiz

  04/04/2012 at 22:13

  Radyo isimli uygulama acik ara en iyisidir.

 15. Selim

  04/04/2012 at 22:47

  Adamlar android işletim sistemli akıllı telefonlarda FM radyoyu standart hale getirdiler biz hala nelerle uğraşıyoruz?

  • yılmaz

   05/04/2012 at 00:40

   Kardeşim bende galaxy S2 var, bu programda var,fm radyoda da var var da var.örneğin widget lar var her istediğim değişen bilgileri anında güncel olarak görüyorum . 7 tane ara yüz varki daha ne deyim.benim bu forumda ne işim mi var . i iphone um varken üye olmuştum .şimdi galaxy s2 kullanıyorum.iphone cep bilgisayarı ise bu bu cihaz tanımsız ne deyim artık.

 16. Aziz

  05/04/2012 at 00:24

  Paylaşiminiz için teşekkurler mustafa bey bende radyo adli uygulamayi kullaniyorum gayet guzel uygulama tunel i sayeniz de keşfettik. Bu iphonede radyo yu idinlemek iyi hoş da çok şarj yiyiyor. Bir fm radyo koysalardi ne olurdu ?

 17. radyo dinle

  05/04/2012 at 00:46

  CBS Radio has signed a multi-year Agreement with @tunein.

 18. celalettin

  05/04/2012 at 08:00

  güzel program..proyu alın derim…

 19. Tufan

  05/04/2012 at 10:30

  Mustafa bey size Sormak istediğim konu var Apple la ilgili şikayetlerimizi nereye yapabiliriz lütfen çok önemli

 20. Mustafa44

  05/04/2012 at 10:36

  Turkiyedeyken Eski telefonumda standart radyo uygulaması vardı. Sanırım 1 veya 2 kere dinlemişimdir. Araçta evde farklı alternatifler vardı. Ama yurt dışında Tunein yardımıyla araçta evde heryerde memleketim radyolarını dinliyorum. Bazen arkadaşlarım arabaya bindiğinde şaşırıyorlar… 🙂

 21. Splen

  05/04/2012 at 17:16

  ” Radyo ” app ı bundan daha iyi üstelik Türkçe..

 22. Murat

  05/04/2012 at 17:45

  RADYO isimli programın bundan eksiği yok fazlası ise bedava olması hiç gerek yok arkadaşlar indirmeyin

 23. oytun

  05/04/2012 at 20:48

  çok işime yaradı ve adını bilmediğim şarkının adını da öğrendim. teşekkür ederim.

 24. Onur Altinoz

  05/04/2012 at 22:16

  Benim frekansim yok fakat kendi radyom var internette.. Onu ekleyebiliyomuyuz acaba mustafa bey ?

  • Mustafa Tan

   05/04/2012 at 22:31

   Evet ekleyebiliyorsunuz “Add new custom URL” seçeneğini kullanarak.

 25. Anonim

  05/04/2012 at 22:29

  Merhaba Mustafa bey bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim. Bir süredir takİp ediyorum yazılarınızı alışkanlık yapıyor.. Radyo uygulaması çok güzel uzun yolda benim en iyi arkadaşım record özelliği muazzam hatta kayıtlarınızı bilgisayardan da dinleyebiliyorsunuz… Ancak yayın kalitesi düşük yayınları tercih ediyorum araba ile seyahette kesinti olmasın diye ancak trtjazz açtığım hem kotamı çok etkiliyor hemde kesiklikler olabiliyor malüm 3g tüm yolda olmuyor.. Birde arkadaş şikayet öneriden bahsetmiş geçen imac imde kullanmak için bir uygulama almıştım ancak hiç memnun kalmadım ve iadesi için attığım mail e olumlu cevap geldi buna çok sevinip şimdi 29,9 $ değerinde işime yarayacak uygulamaları araştırıyorum :)))

 26. Özgür

  05/04/2012 at 22:30

  Bir önceki yazının sahibi :/

 27. ilkim

  05/04/2012 at 23:44

  Mustafa Bey peki yerli/yabancı bütün TV programlarını da böyle tek bir uygulama ile izlemek mümkün mü? Telefonda bir “Televizyon” klasörü açtım ve her kanalın kendi uygulamasını indirip oraya koydum. Tek bir uygulama ile hepsini izleme şansım olmalı. Ne tavsiye edersiniz?

 28. Halil

  06/04/2012 at 00:16

  Mustafa abi app store de onavo diye bir program var ben kullanmaya calistim ama kullanamadim birde siz deneyip deneyiminizi bize aktars bilirmisiniz tesekkurler

 29. batuhan

  06/04/2012 at 05:33

  tesekkurler tunein ve RADYO uygulamasinida kullandim.. bence radyo daha basarili tunein e gore ..bir kere turk app oldugu icin arti turkce arayuzu mukemmel .. bana gore eger fm radyo gereksinim indirecekseniz radyo indirin derim ..

 30. Berkin

  06/04/2012 at 08:06

  Bende iPhone 3G S var ücretsiz versiyonunu kullanıyorum sarji çabuk bitiriyor normal mi?

  • cem comert

   21/12/2012 at 12:00

   Mustafa Bey,
   biraz genel bir soru soracagim, haliye kabataslak bir cevap alabilirsem yeterli.. iphone 5 ile internet üzerinden günde 1 saat gibi bir süre herhangi bir application’dan radyo dinlersek günde yaklasik kac mb data kullanmis oluruz ?

   Tesekkürler, Cem

   • Mustafa Tan

    21/12/2012 at 12:10

    Aslında hesabı kendiniz de yapabilirsiniz. Genelde internet radyoları saniyede 32Kbit, 64Kbit veya 128KBit’ten yayın yapıyor ve bu değer ne kadar yüksekse yayın da o kadar kaliteli oluyor. Hatta TuneIn içerisinde radyonun birden fazla yayın seçeneği varsa istediğinizi seçebiliyorsunuz.

    Hesap yapmadan önce birkaç temel bilgiyi de paylaşmak istiyorum:

    1 Byte = 8 Bit
    1 Kbit = 1000 Bit (yaklaşık)

    Yukarıdaki veriler ışığında da 1 dakika yani 60 saniye boyunca 128KBit’lik bir yayın dinlediğimizde (128000Bit / 8) x 60 = 960Kbyte’lık yani yaklaşık 1 MB’lık bir data indirmiş oluyoruz. 1 saat dinlersek de yaklaşık 50-60 MB’lık bir trafik oluşur.

    • cem comert

     21/12/2012 at 12:37

     cok tesekkür ederim..

    • cem comert

     21/12/2012 at 12:50

     mustafa bey, bir sorum daha olacak. iphone5 ile internetten radyo dinlemenin alternatifi sanirim icinde radyo alicisi bulunan kulakliklar.. bunlardan turkiye’de satilan hangi markalar var ? yani apple’in degilse bile “apple compatible” ürünler nelerdir ?

 31. Gokhan

  06/04/2012 at 11:54

  App açınca
  Mavi çerçeve icinde warning location services must be enabled For the alarm to work in the background you may enable this under iOS setting

  • Mustafa Tan

   06/04/2012 at 12:15

   Ayarlar menusunden konum servislerini açmaniz gerekiyor.

 32. Gokhan

  06/04/2012 at 11:55

  Mesajı alıyorum ayarlarda isin icinden çıkamadım yardımcı olabilecek kimse vArmi
  Teşekkürler

 33. Emre D

  06/04/2012 at 13:35

  3 yildir “RADYO” uygulamasini kullaniyorum ve cok memnunum. Yinede tesekkurler Mustafa bey. TuneIn’de kesinlikle aklimda kalacaktir alternatif icin.

 34. Gunay

  06/04/2012 at 20:38

  İki programı da kullandım bence radyo programından daha iyi daha ergonomik

 35. Turgay

  07/04/2012 at 10:32

  Mustafa bey siz kendinizi ne zannetmeye başladınız adalet dağıtmaya başladınız .ne o yok test yok bilmem ne falan filan. Bence bir koltuğa oturup derin nefes alıp ayaklarınızı yere basıp kendinizi bı sorgulayın çünkü ben sizi delet ediyorum

  • Mustafa Tan

   07/04/2012 at 10:48

   Selamlar Turgay Bey,

   Eleştirilere her zaman açığız fakat açıkçası neye kızdığınızı ya da ne yanlış yaptığımızı açıkçası anlayamadık.

   Hatamızı net söyleyebilirseniz sevinirim.

   Teşekkürler.

 36. Bülent

  07/04/2012 at 22:37

  App.store dan indirdiğim en iyi uygulama tuneln diyebilirim.Radyo uygulamasını bilmiyordum hemen bakacağım.Mustafa bey detaylı bilgi için teşekkürler.

  • Erdal

   09/04/2012 at 00:13

   Merhaba mustafa bey ben aracta i phon dan muzik dinlemek istiyorum fakat fm alicisi olmadigi icin olmuyor bunun icin prog varmi

   • Mustafa Tan

    09/04/2012 at 00:17

    Tam olarak isteğinizi anlayamadım, biraz daha açabilir misiniz ne yapmak istediğinizi?

    • Erdal

     12/04/2012 at 08:22

     Nokia kullanirken aracata frekans belirleyip muziklerimi radyodan dinler gibi dinliyordum buna benzer bir program yokmu

 37. Bülent

  09/04/2012 at 23:21

  Radyo uygulamasını hatırladım.Benim ilk radyo uygulamam.Sonra tuneln keşfettim ve radyoyu hiç açmamaya başladım.Tuneln uluslararası ve Türk radyoları icin tek gecerim

 38. Mehmet

  11/04/2012 at 21:57

  Merhaba Mustafa Bey uygulamayla ilgili bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederiz.
  Benim telefonumda Tuneln radio ve RADYO uygulaması var, sınırsız vodafone internet paketini kullandığım icin bu tür uygulamalarda işe yarıyor.iki radyoyu kıyasladığımda RADYO uygulaması daha iyi çünkü duraklama kesinti olmuyor kayıt özelliği online sohbet ve sabah istedigim saatte kendikendine açılıp beğendiğim radyoyla uyandırma özelliği var.. Tuneln radio’nun icerigi cok fazla ama malesef arada bir kesinti oldugu icin sarkı dinlemek işgence oluyor..favorim “RADYO”
  Saygılar

 39. Erdal

  13/04/2012 at 20:02

  Nokia kullanirken aracta frekans belirleyip muziklerimi radyodan dinler gibi dinliyordum buna benzer bir program yokmu

 40. Anonim

  14/04/2012 at 17:02

  şarjı çabucak bitiriyor

 41. okan

  14/04/2012 at 17:04

  iphone zaten şarjı çabuk biten bir telefon bu TuneIn Radio uygulaması ile radyo dinlersek yolda kalırız acil bir durumdada kimseye haber veremeyiz!

  • turan bilgin

   15/04/2012 at 11:55

   %98 iken açtım, 3g’den 45 dakika dinledim ve sarj %21’e indi. Güzel uygulama ama şarjı öldürüyor.

 42. Erdal

  16/04/2012 at 23:47

  Arkadaslar i phone icin transmitter uygulaması var mı

 43. Turgut Sayman

  17/04/2012 at 17:35

  Mustafa bey, iyi günler. iCloud’u bir defa kullandım, telefonumdaki ” Kişiler ” herbirinden birer tane daha telefonuma kaydedilmiş gördüm, bunlardan hangisini silmeliyim. Teşekkürler, Kolay gelsin.

 44. recep

  22/06/2012 at 02:34

  numberonefm bulamadım yardım lütfen.

 45. enis

  12/07/2012 at 11:18

  mustafa bey ben daha önce tuneln radio app indirmiştim bir güzel kullanıyordum ama ne oldu anlamadım uygulama kendiliğinden silindi apple store e bakıyorum uygulama yüklü gözüküyor. daha sonra uygulamanın güncel versiyonu geldi ama güncelle butonu aktif değil tıklanmıyor maalesef yardımcı olur musunuz?

 46. cem comert

  21/12/2012 at 12:07

  Mustafa Bey,

  biraz genel bir soru soracagim, haliye kabataslak bir cevap alabilirsem yeterli.. iphone 5 ile internet üzerinden günde 1 saat gibi bir süre herhangi bir application’dan radyo dinlersek günde yaklasik kac mb data kullanmis oluruz ?

  Tesekkürler, Cem