Promo Kod Ödüllü Test

Bildiğiniz gibi zaman zaman uygulama geliştiricilerden promosyon kodları temin edinip sizlere dağıtıyoruz. Bilmeyenler için promosyon kodları, App Store’daki paralı uygulamaları ücretsiz indirmeye yarıyor ve sadece bir kere ve bir kişi tarafından kullanılabiliyor. Ayrıca uygulama sahipleri diledikleri kadar promo kodu üretemiyorlar. Bir versiyon için maksimum 50 adet üretebildiklerinden, promo kodu bulmak kolay olmuyor.

Biz de bu yüzden her seferinde kısıtlı sayıda promo kodu dağıtabiliyoruz. Takipçi sayımız da fazla olduğundan, oran olarak oldukça düşük bir kullanıcı kitlesi bunlardan yararlanabiliyor. Bu durumda da bazı takipçilerimiz, bizi de üzecek şekilde tepki gösteriyorlar. Örneğin promo kodlarını belli zaman aralıklarında tek tek dağıttığımızda, bazı kullanıcılar “Saatlerce tek tek promo kod mu bekleyeceğiz, neden bir seferde hepsini dağıtmıyorsunuz?” diyorlar.

Hepsini bir seferde dağıttığımızda da bu sefer “Ben müsait değilken dağıtmışsınız, niye hepsini bir seferde dağıtıyorsunuz diyorlar?”. Fakat en üzücü olanı, promo kodlarını dağıttığımız anda binlerce kişinin denemeye çalıştığını gözardı edip, “Dağıttığınız anda deniyorum, bu promo kod kullanılmıştır mesajı çıkıyor, kullanılmış kod mu dağıtıyorsunuz” yorumları oluyor.

Promosyon Kodlarını Kimler Kazanacak ?

Bu yüzden bu sefer de, daha önce Angry Birds Oyuncaklarının dağıtımında yaptığımız gibi küçük bir test yaparak elimizdeki promo kodlarını dağıtacağız. 10 adet sorunun tamamını doğru cevaplayan ilk 100 kişi bu promo kodlarından kazanacak. Dağıtımı da, ilk doğru cevaplayandan başlayarak email yoluyla yapacağız. Soruları doğru cevaplayanlara test sonunda tercih imkanı sunacağımız için, soruları ilk cevaplayanların aşağıda listelediğimiz uygulamalardan diledikleri bir tanesinin promo kodlarından alma şansları yüksek olacak.

Bu yüzden hem tüm soruları doğru cevaplamak hem de hızlı olmak önemli 🙂

Testi de, mümkün olduğunca çok kişinin katılabilmesi için bu akşam 22:00‘da başlatacağız. (Yazının sonunda test linkinin nasıl paylaşılacağı ile ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz.) Sorular da tabii bu sefer çok kolay olmayacak 🙂 fakat yazılarımızı sürekli takip edenlerin çok zorlanacağını düşünmüyoruz. Zaten amaç hem eğlenmek, hem de biraz heyacan yaşamak 🙂

Promo Kodlarını Dağıtacağımız Uygulamalar

Sitemizde tanıttığımız veya sizin çok ilgi gösterdiğiniz ya da benim şahsen beğendiğim bir çok uygulama geliştirici ile irtibata geçip promo kod rica ettim. Ellerinde kod kalmış olanlar, saolsunlar az çok demeden ellerinde ne varsa gönderdiler. Gönül isterdi ki daha fazla kod dağıtabilelim, fakat çok zahmetli olacağı için yaklaşık 100 adet kod dağıtabileceğiz.

——————————————————

Listenin en başında, fiyatının yüksekliği ve gördüğü talep nedeniyle iGO Primo Turkey Navigation uygulaması yer alıyor. Hatırlarsanız bu uygulama, bu yazıda paylaştığımız gibi çok kısa bir süre için ücretsiz ve indirime kalmıştı. Tabii bu indirim bayrama denk geldiği için çoğu kişi yararlanamamıştı. Biz de geliştiricilerinden 10 adet promo kodu kopardık, fakat navigasyon uygulamaları çok ilgi gördüğü için, muhtemelen testi doğru cevaplayacak ancak ilk 10 kişi bu koddan talep edecektir 🙂

iGO Primo Turkey Navigation ($35.99) (Promosyon Kod Sayısı : 10)

——————————————————

Bildiğiniz gibi iOS tabanlı cihazların (iPhone, iPad ve iPod Touch) standat video oynatıcısı, *.avi ve *.mkv gibi dosyaları oynatamıyor. Bu yüzden çoğu kullanıcı, App Store’dan Türkçe alt yazı desteği de bulunan video uygulamalarını tercih ediyor. Bunlar arasındaki benim favorim, daha önce bu yazıda tanıttığımız AVPlayer.

AVPlayer for iPhone ($2.99) (Promo Kod Sayısı : 3)

AVPlayerHD for iPad ($2.99) (Promo Kod Sayısı : 3)

——————————————————

iPhone’da FM radyo alıcısı olmadığı için, benim gibi radyo müptelası olan kullanıcılar, bu eksikliği App Store’dan indirdikleri internet radyo uygulamaları ile gideriyorlar. Artık App Store’da hemen hemen her radyonun uygulaması bulunuyor. Fakat birden fazla radyo kanalını takip ettiğinizde, bu uygulamalar arası geçiş yapmak dertli oluyor. Bu yüzden ben de, Türkiye dahil dünyadaki tüm radyo kanallarının internet yayınlarını tek bir uygulamada toplayan uygulamaları tercih ediyorum.

Bu konudaki favorim de daha önce hiç incelemesini yapmadığımız (neden yapmamışsak 🙂 ) fakat iPhone’un Multitasking özelliğini açıklarken hep örnek verdiğimiz TuneIn Radio Pro isimli uygulama. Güzel arayüzü, Türkiye’deki tüm radyo kanallarını listelemesi ve kayıt yapabilme gibi özellikleriyle bence oldukça başarılı bir radyo uygulaması. Bir de kısıtlı özelliklerde TuneIn Radio isminde ücretsiz (FREE) bir versiyonu bulunuyor.

TuneIn Radio Pro ($0.99) (Promo Kod Sayısı : 5)

——————————————————

App Store’da çektiğimiz fotoğrafları karikatürize yani daha komik hale getirmemizi sağlayan ve bu yazıyla daha önce tanıttığımız Halftone isminde harika bir uygulama mevcut. Halftone’un geliştiricileri de saolsunlar beni kırmadılar, bu test için 5 adet promo kodu gönderdiler 🙂

Halftone ($2.99) (Promo Kod Sayısı : 5)

——————————————————

Resimleri karikatürize edebiliyorsak aynı işlemi videolara da yapabiliyor olmamız lazım. İşte bu işi yapan da, daha önce bu yazıda tanıttığımız ToonCamera isimli gayet güzel bir uygulama. ToonCamera hatta bu aralar Türkiye App Store’da da üst sıralarda.

ToonCamera ($0.99) (Promo Kod Sayısı5)

——————————————————

Her ne kadar artık sanal dünyada herhangi birine ulaşmak çok kolay olsa da, iş dünyasında halen kartvizitler sıklıkla kullanılmakta. Daha önce bu yazıda tanıttığımız ABYY Business Card Reader uygulaması da, kartvizitlerimizi kamerası yardımıyla iPhone’umuza kolayca aktarmamızı sağlayan uygulamalardan.

ABBYY Business Card Reader ($4.99) (Promo Kod Sayısı : 5)

——————————————————

Ülkemizden çıkan ve dünya çapında başarı gösteren iOS uygulamalarından bir tanesi de iSlash. Geçtiğimiz aylarda çıkan bir güncelleme ile multiplayer özelliği kazanan bu ninja oyunu tüm dünyada 6 milyonun üzerinde download rakamına ulaşmış durumda. Geliştiricileri de her zaman olduğu gibi beni kırmayıp bol bol promosyon kodu gönderdiler 🙂

iSlash ($0.99) (Promo Kod Sayısı : 10)

iSlash HD ($0.99) (Promo Kod Sayısı : 25)

——————————————————

Promo kod dağıtmak olur da, milli oyunlarımızın kodlarından dağıtmamak olmaz. App Store’daki popüler klasik oyunlarının ilk geliştiricilerinden olan Adikus da saolsun bizi kırmadı, Okey, Okey 51 ve King oyunlarının offline, yani internet bağlantısı gerektirmeden oynanan paralı versiyonlarına ait promo kodlarını paylaştı.

Okey ($1.99) (Promo Kod Sayısı : 10)

Okey 51 ($0.99) (Promo Kod Sayısı10)

King ($0.99) (Promo Kod Sayısı10)

——————————————————

iPhone’da rehber yedeği için alternatif bir yöntem de daha önce bu yazıda tanıttığımız My Contacts Backup isimli ücretsiz bir uygulama. Promo kodlarını dağıtacağımız ise aynı uygulamanın, ücretli olan daha gelişmiş pro versiyonu.

My Contacts Backup Pro ($1.99) (Promo Kod Sayısı : 10)

——————————————————

Bu seferlik promo kodlarını dağıtacağımız uygualamalar ve kod sayıları yukarıdakiler. Gönül ister ki daha fazla dağıtabilelim, fakat yaklaşık 100 tanesini bile tek tek dağıtmak epey vaktimizi alacak. Ayrıca bize kod gönderebilen yukarıdaki uygulamaların geliştiricilerine de tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

Test Ne Zaman Olacak?

Testimizi yazının başında da belirttiğimiz gibi bu akşam tam olarak saat 22:00’da başlatacağız. Testin linki de tam 22:00’da aşağıda yer alacak. Sitenin yoğunluktan açılmama veya başka bir teknik aksaklık ihtimaline karşı da aynı saatte Twitter hesabımızdan da yarışma linkini paylaşıyor olacağız.

Sizden ayrıca birkaç ricam olacak:

 • Lütfen bu yarışmayı eğlence amaçlı yaptığımızı unutmayıp, çok ciddiye almayın. Herkesin kazanma ihtimali yok. Bazı takipçilerimiz bu promo kod dağıtım olayını çok ciddiye alıp, bizi üzen, moralimizi bozan ve hatta hevesimizi kaçıran ithamlarda bulunabiliyor.
 • Teste katılım 5.000 kişi ile sınırlı olacak. Promo kodlarını da, soruların tamamını doğru cevaplayan ilk 100 kişiye, birer tane dağıtacağız. Kodları da testin sonundaki tercihlerinize göre yapmaya çalışacağız. Yani ilk 100’e girse bile herkes istediği uygulamanın kodunu alamayacak. Fakat  ilk cevaplayanlar bu konuda daha şanslı olacak.
 • Lütfen yarışma sonunda “Ben kazandım mı” diye sormayın. İlk 100 kişiyi hemen açıklama ya da promo kodları hemen yollama gibi bir imkanımız yok. En fazla ilk 5’i hemen duyurabiliriz. Geri kalan 95 kişiye de en kısa sürede (2-3 gün sürebilir) promo kodlarını tek tek yollayacağız.
 • Testi %100 doğru ilk cevaplayan kişiye, promo kod haricinde bir de çam sakızı çoban armağını küçük bir hediyemiz olacak Log Dergisi sponsorluğunda 🙂
 • Bir hatamız ya da kusurumuz olursa şimdiden affola 🙂

Akşam saat 22:00’da aşağıdaki kutu içerisinde test linkini paylaşacağız.

248 Comments

 1. Murat Göztepeli

  01/04/2012 at 11:05

  Mustafa Bey calisma icin tesekkurler. Ancak redeem kullanimi yazisi güncellenirse iyi olur gibi. Cünkü bildigim kadariyla artik iTunes’da redeem secenegi yok. iGO’yu kazanan kisi nasil indirecek bilmiyorum 🙁

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 11:14

   Haklısınız. Aslında linki aşağıdaki. Apple her nedense kısa yolu iTunes’tan kaldırmış Türkiye için

   https://buy.itunes.apple.com/WebObjects/MZFinance.woa/wa/redeemLandingPage

   Not: İlgili yazıyı zaten güncellemişim 🙂

   • Burak

    01/04/2012 at 22:24

    iPhone/iPad içerisindeki Apps Store içinde,Featured sayfasının en altında REDEEM butonu mevcut.

  • Oguzzz

   01/04/2012 at 12:43

   bence 1 nisan sakasi 😀

  • Berk

   01/04/2012 at 18:47

   Mustafa abi çaktırmadan bana kodları versene söz kimseye soylemem

   • zafer arda bayraktar

    01/04/2012 at 21:04

    tam 1 saat kaldı hadi bakalım

 2. La Vita e Bella

  01/04/2012 at 11:08

  Haydi ya Allah bismillah! Kolay gelsin, basarılar mustafa bey:)

 3. İsmet Şenaylı

  01/04/2012 at 11:16

  Mustafa Bey bir kusurumu gördüyseniz özür dilerim.Biliyorum az önce yazdığım soru bu konuyla ilgili değil.Cevap vermeniz için nereye yazmalıyım?

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 11:20

   Selamlar İsmet Bey,

   Sorunuzu Soru Cevap sitemize zaten yazdınız. Hem de bir kaç defa 🙂

   http://sorucevap.iphoneturkey.com/14674/mustafa-yardımcı-olabilir-misiniz-koruyucu-istiyorum-edebilir

   Başka bir yere yazmanıza gerek yok. Cevabını bildiğim soruları zaten cevaplıyorum. Cevaplanmamışsa bilin ki kesin bir cevabım yoktur. Bilmediğim sorulara da laf olsun diye cevap yazmaya kalkasm hemen sizin değerli zamanınızı almış olurum, hem de ben başka birşeyle ilgilenemem 🙁

   Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

   • İsmet Şenaylı

    01/04/2012 at 11:23

    Peki Mustafa Bey teşekkürler.Bilen birine yönlendirebilirseniz çok mutlu olurum 😀 Teşekkürler

    • Mustafa Tan

     01/04/2012 at 11:26

     Sorununuzun cevabını bilen varsa zaten cevaplayacaktır 🙂

 4. Anonim

  01/04/2012 at 11:16

  Mustafa bey iyi gunler. Benim bir sorum olacak. Almanyadan 15 euro luk iki tane gift card aldim. Bunlari nasil kullanabilirim? Alman hesabi acman gerekiyor diyolar dogrumudur?

 5. Canferuzunkaya

  01/04/2012 at 11:33

  Bende katılmak isterdim ama işimin o saatlerde olması ve şoför olmamdan dolayı igo yu kaçırmam testi yapamayacağım nasip diğer yarışa

 6. Gokhan

  01/04/2012 at 11:45

  Mustafa Bey, bize 1 Nisan şakası yapıyor olmayasiniz? 🙂

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 11:50

   Kaç yıldır yazıyoruz, bir kere bile yapmadık ama seneye için düşüneceğim 🙂

   Bir de bir şaka için bu kadar uğraşamam herhalde 🙂

  • ayse

   01/04/2012 at 11:52

   :)şaka mı yoksa?

   • Mustafa Tan

    01/04/2012 at 12:01

    Elbette değil.

    • Servet

     01/04/2012 at 17:35

     Mustafa bey KING sınız tesekkurler

     • Berk

      01/04/2012 at 18:48

      İyi

 7. halil koç

  01/04/2012 at 11:55

  ben o saate işte olacağım 1 saat erken olsa olmaz mı?:/

 8. FATİH

  01/04/2012 at 12:06

  Naçizane fikrim ilk 100 kisi değil de doğru cevaplayanlar arasından çekiliş yapılsa daha iyi olurdu. Gördüğüm kadarıyla birçok kisi o saatlerde müsait değil, keza ben de uçakta olacağım. Yine de teşekkürler !

 9. Hamza

  01/04/2012 at 12:12

  Testi iPhone’dan cevaplayabilecek miyiz?

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 12:16

   Daha önceki testlerde oldugu gibi evet ama bilgisayardaki kadar rahat olur mu bilemem.

 10. Kemal

  01/04/2012 at 12:15

  Gercekten değerli bir insansiniz. Güzel bir fikir cok tuttum. Hedef igo dur 🙂 bayramda kaçırmıştım cok üzülmüştüm. Kısmet bugun olabilir. Aksama gorusmek üzere. Birde kazananlar kodları nasil alacaklar kayıt falan gereklimi ??

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 12:22

   Sorularin tamami dogru cevaplanirsa testin sonunda email adresinin ve tercih edilen uygulamanin girelecegi alanlar çıkacak.

 11. Ersen kamus

  01/04/2012 at 12:22

  Umarım başarılı olurum. Takipcinizim. Tesekkurler

 12. Hakan Biçerer

  01/04/2012 at 13:04

  Mustafa bey sitenizi hergün takip ediyorum.Verdiginiz bilgiler icin teşekkürler.Test icin bir sorum olacaktı.promosyon kodunu mail atacaksınız.o zaman bir kaç tane mail hesabından test e katılabilir.Bir kisinin birden fazla hediye kazanma şansı dogabilir.Bunu nasıl engellemeyi dusunuyorsunuz.Simdiden Allah yardımcınız olsun kolay gelsin

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 13:08

   Sanırım daha önceki testlere katılma imkanınız olmadı.

   Bir kişi bir kere testi tamamlayıp başka bir cihazda ikinci kez yapıncaya kadar merak etmeyin yüzlerce kişi testi bitirmiş olacak 🙂

 13. Ilker

  01/04/2012 at 13:34

  Teşekkürler

 14. Kadir Eryılmaz

  01/04/2012 at 13:41

  Merhaba Mustafa bey, öncelikle bu yarışma için çok teşekür ederim..Benim sorum, eğer birisi bu promosyon kodlarından faydalanabilirse ve bu kişinin kullandığı hesabı başka kişide kullanıyorsa…Aynı uygulamayı o da telefonuna indirebiliyor mu ?

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 13:43

   Enteresan bir soru 🙂 Daha önce hiç denemedim ama olması lazım mantıken. Çünkü promo kod bir Apple ID’ye bağlanıyor, sanki o uygulamayı ücretsiz satın almış gibi. Bir uygulama bir kere satın alınınca, sonradan indirmeler hep ücretsiz olduğu için mantıken promo kod’da da geçerli olması lazım.

   • Kadir Eryılmaz

    01/04/2012 at 13:59

    Bir deneme yapıp, sizin sayenizde kazandığım ‘ipractice’ uygulamasını sildim..Sonra satın alınanlar kısmında tekrar bulup indirdim..Sanırım bu başka telefon için de geçerli olacaktır 🙂

   • Mehmet ziya kahveci

    01/04/2012 at 18:14

    Ayni hesabi kullanan 3 adet iphone ye sahibim. 3gs, 4 ve 4s. İkisi iki kardesimde. Tum uygulamalari ve dolayisi ile mesela bedava indirdigim İGO yu ortak kullanabiliyoruz.

 15. Volkan

  01/04/2012 at 13:43

  Unutmasam bende katılacağım 😉

 16. Murat

  01/04/2012 at 14:52

  Merhaba Mustafa Bey. 4-5 aydır sitenizi ve güncel bilgilerinizi beğenerek takip ediyorum. Bu promosyon da gayet başarılı ve ilgi çekecek gibi görünüyor. Ancak bir sorum olacaktı; testteki soruların konusu ne oluyor? Genel kültür mü? Yani şansımızı denemeye gerek var mı diye soruyorum. 🙂 Teşekkürler…

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 15:36

   Sorular iPhone ile ilgili genel olarak.

 17. ali

  01/04/2012 at 15:04

  sorular yeni katılanların cevaplayabilecegi duzeyde mi yoksa cok fazla teknik olacak yani zor mu olacak. Şahsen ben yeni katılanlardanım cevaplayamamaktan endişe ettim 🙁

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 15:37

   Karışık 🙂 bence şansınızı bir deneyin. Zaten amaç eğlenmek 🙂

 18. Kadir Eryılmaz

  01/04/2012 at 15:10

  Gözümü şimdiden iGO’ya diktim 🙂 iddialı değilim yalnız genel bilgime güveniyorum …

 19. mehmet

  01/04/2012 at 16:32

  Ugrasiniz icin tesekkur ederim. Gercekten kayda deger bir calisma.
  Ancak yarisma baslama saatini sabaha karsi 2-3 gibi yaparsaniz memnun olurum, kazanma ihtimalim yukselmis olur 🙂
  Yarismaci arkadaslara basarilar dilerim.

 20. Serkan

  01/04/2012 at 16:33

  Mustafa bey, Zaten bu sitede yaptiklarinizla iphone kullanma uygulamalari tanima konusunda inanilmaz destek olmaktasiniz. Yazilariniz her zaman acik net tarafsiz ve bilgi saglayici ve her kademede kullanicinin anlayacagi dilde. Demem o ki siz bu hizmeti bedava veriyorsunuz! aylik abonelik talep etseniz öderim. 1 dolarlik promosyon kodunu alamayanlarin size “ne hakla” kizmasi anlasilir birsey degil, Allah sabir versin diyorum.

 21. Özcan

  01/04/2012 at 16:37

  New iPad incelemeniz bitti mı? Devamı gelecek mı?

 22. Dilek

  01/04/2012 at 16:47

  Of ya yarın vizeler başlıyor olmasa suan oturup bütün yazıları çalışırım 🙂 ama ben vizelerime çalışayım:) belki burada bildigim yerden çıkar, yine de kesin katılacağım 🙂 herkese bol şanslar 🙂

 23. Düzgün

  01/04/2012 at 18:49

  Valla bence de bundan bomba 1 Nisan sakası olur ama umarım değildir! 🙂

 24. onderak

  01/04/2012 at 19:19

  abi o saate ben uyumus olurum ya.. test linkini 8 bucuk gibi paylasaniz da bende su igonun lisansina sahip olsam 🙂 bedav

 25. Ramazan

  01/04/2012 at 19:40

  Vallahi ne diyeyim gözüm igo da navigasyon
  Bakalım neler olacak

 26. Anonim

  01/04/2012 at 19:57

  Abi burda bedava uygulamalardan cok indirdim emegine saglik birde kpss kitapçiklarinda yardimci olur musun uygulama olarak parasiz indirmemize

 27. Seyfettin

  01/04/2012 at 20:56

  Peki bu kodu başksına hediye etmek istesem bunu hemen mi yapmalıyım yoksa bekliyebilirmiyim bir kaç gün mesela yani başkasında aynı kod olacakmı ?

 28. Miralay

  01/04/2012 at 21:20

  Hadi bakalim kolay gelsin. Ne acayip zor bir yaris.

  Ya Mustafa sizin isiniz gucunuz yok mu? Icat cikarip durmayin yahu. Elimde tlf bekliyorum yahuu.

  Elinize saglik abiciğim. Her şey için sağolun

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 21:23

   Farklı bir sınav heyacanı oluyor fena mı 🙂

 29. Ozan

  01/04/2012 at 21:45

  Sabırsızlıkla beklemedeyiz 🙂

 30. Batuhan

  01/04/2012 at 21:47

  Bence boyle yaparak en dogrusunu yapmıssıniz.
  Yarismada herkese basarılar diliyorum

 31. murat

  01/04/2012 at 21:57

  merhaba yarışma başlayınca email adresimizi kaydeceğiz mi bir yere.

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 21:58

   Evet testin sonunda soruların tamamını bilenlere email kayıt alanı çıkacak.

 32. Alper

  01/04/2012 at 21:57

  itunes açılış sayfasında bekliyor kodları. bende bekliyorum yarışmayı 😀

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 21:59

   Kodlar hemen gelmeyecek. İlk 100’e girene email atacağız daha sonra.

 33. zafer arda bayraktar

  01/04/2012 at 21:59

  heyecan bastı beniii:D

 34. Mehmet

  01/04/2012 at 22:03

  Son iki dakika. Tam da Survivor yarismasi baslamisken 🙂

 35. murat

  01/04/2012 at 22:03

  ben kazanacam 😛

 36. Alev

  01/04/2012 at 22:11

  :((((( %80 yapabilmisim.

 37. Alev

  01/04/2012 at 22:12

  %80 yapabilmisim. :(((

 38. Graviton

  01/04/2012 at 22:14

  Dogru cevapları duyabilir miyiz. Mustafa bey tabikide size bu hizmetiniz için teşekkür ediyorum.

 39. Umut

  01/04/2012 at 22:14

  Ben de 80 de kaldm xD

 40. Hasan Uğur ASMA

  01/04/2012 at 22:14

  Üff anca %90 yapabildim neyse şans eğlenceliydi , aslında sorular kolaydı nerede yanlış yaptım anlamadım. Cevapları daha sonra yayınlayacakmısınız? hani nerede yanlış yaptığımızı bilelimde kendimizi geliştirelim.

 41. Alper

  01/04/2012 at 22:15

  %80 dedi 🙁

 42. Umut

  01/04/2012 at 22:16

  Ben de %80 de kaldim x)

 43. Umut

  01/04/2012 at 22:16

  Ben de %80 de kaldim 🙂

 44. Burak

  01/04/2012 at 22:16

  %100 :))

  • Burak

   01/04/2012 at 22:19

   iPhone alalida 1 hafta oldu,kurcalaya kurcalaya ogrenmişim demek :))

 45. Mustafa44

  01/04/2012 at 22:17

  %100 :))
  Navigasyon dururken neden OKEY51 i istedim bende anlamadım 🙂

 46. Yigit

  01/04/2012 at 22:17

  Vallahi %100! Insallah kazanirim 🙂

 47. Kaanfy

  01/04/2012 at 22:17

  %100 🙂 igo bende var avplayer istedim

 48. Fırat Sivrikaya

  01/04/2012 at 22:18

  %100 🙂

 49. Anonim

  01/04/2012 at 22:18

  kımse 100 puan alamazsa eger ne olucak??
  100 puanın eltında en yuksek puan alan kısıyemı gonderılecek??
  yoksa ayrı bır test le dahamı karsılasacagız??

  • Fırat Sivrikaya

   01/04/2012 at 22:22

   Merak etme 100 puan alan çok kişi var 🙂

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 22:22

   Merak etmeyin bir çok kişi cevapladı soruların tamamını.

 50. Kaanfy

  01/04/2012 at 22:20

  %100 igo bende var avplayer istedim 🙂

 51. Anonim

  01/04/2012 at 22:21

  Mustafa bey sorular cok iyiydi elinize saglik, yanliz blogun ilk mesaj tarihi cok zorlayiciydi 🙂 2007 oldugunuz biliyoruz ama ay farki cok kafa karistirdi 🙂

 52. mehmet

  01/04/2012 at 22:22

  cevapladım 100 yaptım beklıyorum bakalım:) guzel test ama sevdim

 53. Alper

  01/04/2012 at 22:23

  Mail adresi filan belirtmedik nasıl olacak.

  • Ergin

   01/04/2012 at 22:28

   Test sonunda %100 yapan arkadaslara yeni bir pencere açılıyor ve bu pencerede e-mail adresi vs bilgiler soruluyor bu şekilde gi dönüş sağlanmış oluyor..

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 22:29

   Soruları %100 doğru yapamadıysanız email sayfası çıkmamıştır.

  • Alper

   01/04/2012 at 22:33

   teşekkürler

 54. Anonim

  01/04/2012 at 22:23

  %80 🙁

 55. Anonim

  01/04/2012 at 22:25

  hayatımda 1 kere bile olsun bişeyi bedava kazanmak nasip olmadı.Dandik bi uygulama bile 🙂 %90 da kaldık 🙂

 56. Burak

  01/04/2012 at 22:26

  Tebrikler Barış

  • Baris Pakdil

   02/04/2012 at 21:02

   Tesekkur ederim:)

 57. Berke

  01/04/2012 at 22:27

  %100 yaptım

 58. Anonim

  01/04/2012 at 22:28

  %90’da kaldım, cevaplar ney merak ettim.

 59. Anonim

  01/04/2012 at 22:28

  hadi ilk 10’u bekliyoruuuz 🙂

 60. Mustafa44

  01/04/2012 at 22:30

  Eğer ben kazanmışsam istediğimi değişebilirmiyim.
  Okey51 yazmıştım. King olabilir mi 🙁

 61. Mustafa Tan

  01/04/2012 at 22:30

  Aşağıda kazanan ilk 10 kişinin listesi mevcut. Diğer 90 kişi ile birlikte herkese en yakın zamanda tek tek email atacağız promo kodlarını, tercihlerini gözönünde bulundurarak.

  1. Barış Pakdil
  2. Nigar Okumuş
  3. Berke Ok
  4. Ali Onur Baykal
  5. Mustafa Özdemir
  6. Gökay özyaşar
  7. Neslihan Aktaş
  8. Mehmet Cankaya
  9. Muammer Oksal
  10. MUSTAFA YANPINAR

 62. Ahmet

  01/04/2012 at 22:31

  Son soruyu yanlis okumusum.

  • Anonim

   01/04/2012 at 22:35

   Soruların cevapları nedir? Ögrenebilirmiyiz…

  • Hakan

   01/04/2012 at 22:36

   Cevapları nasıl öğrenebiliriz

 63. Honur

  01/04/2012 at 22:32

  %80 yaptım 🙁 cevapları merak ediyorum. mustafa Bey yarışma bilttiğine göre test cevaplarını baylaşırmısınız.

 64. Ergin

  01/04/2012 at 22:33

  Etkinlik ve promosyon kodlar için teşekkürler.. Özverili ve özenli çalışmanız için teşekkürler..

  Bloğu takip eden ve teste katılıp eğlenen herkese selamlar..

 65. Gökay Özyaşar

  01/04/2012 at 22:33

  Teşekkür ederim Çok Heyecanlı Dakikalardı

 66. Burak

  01/04/2012 at 22:33

  Çok teşekkürler Mustafa Bey,çok keyifli bir testti.Yeni iPad ödüllü bir test yaparsiniz umudu ile yatağıma gidiyorum:))

 67. Honur

  01/04/2012 at 22:34

  Mustafa Bey paylaşırmısınız demek istemiştim, herkes anlamıştır fakat yanlış yazımdan dolayı tekrar yazmak istedim.

 68. Kaanfy

  01/04/2012 at 22:35

  Oncelikle Mustafa beye tesekkur ediyor, kazanan arkadaskari kutluyorum. Özellikle ilk 10’a giren iki bayan arkadasin olmasi cok sevindirici, tebrikler. 🙂
  (Ilk yapanlardanim bakalim kazanabilecek miyim)

 69. barış pakdil

  01/04/2012 at 22:37

  gerçekten eğlenceliydi Mustafa Bey test için teşekkürler:) yani ilk olmak için heyecan yaptım gerçekten:) şimdiden teşekkürler hediyeler için navigasyon zaten güzel olacak ama 1.lik hediyesi de kıymetli:)

 70. Gürcan

  01/04/2012 at 22:37

  Gökay kardeş tebrik ederim. 6. olmussun

 71. Ahmet

  01/04/2012 at 22:38

  Son soruyu yanlis okumusum.
  Aceleden hangisi yapilmalidir anladim ve yedekleme i isaretledim.
  Saglik olsun
  Ama eglenceli bir yarim saatti.

 72. Berke

  01/04/2012 at 22:39

  3. Olmuşum Ow yeah 😀

 73. Mustafa Tan

  01/04/2012 at 22:43

  Soruların Cevapları:

  1) iMessage
  2) iPhone 3GS
  3) Aralık 2007
  4) Hepsi yapılabilir
  5) Gece Görüş
  6) Navigasyonlu Yol Tarifi
  7) Apple, App Store’a kabul etmeden önce tüm uygulamaları ve güncellemelerini, kurallarına ve kısıtlamalarına uygun olup olmadığını kontrol eder.
  8) Wi-Fi
  9) Uygulamanın hem iPhone, hem de iPad’e özel olarak geliştirildiğini gösterir.
  10) Dosya Paylaşma (File Sharing)

  • Safa

   01/04/2012 at 22:48

   Son soruda yattim ya 🙁 iphoneumu pcye yilda bir taktigim icin sanirim back up demistim

   • Serkan

    01/04/2012 at 23:47

    Aralık 2007 dısında hepsi doğru. %90 da kaldın. Ooh nooooo 🙂

 74. yu saracsuf

  01/04/2012 at 22:45

  Öncelikle Teşekkürler
  Cevaplar nerede yayınlanıyor.

 75. Ceyhun

  01/04/2012 at 22:47

  %100 yapıp dereceye girememek çok kötü bir durum

 76. Emre D

  01/04/2012 at 22:48

  Mustafa bey, hem soru ile yapiyorsunuz hemde yine zamanla yaristiriyorsunuz.
  Bence cok yanlis tercih etmisiniz, sorularin hepsini bilen kisiler arasinda 100 kisiyi ras gele secseydiniz daha iyi olurdu.

  Birde test’de kesinlikle yanlis var, once ben kendi evimde (benim ip-adres) yaptim, 90% dogru cikti halbuki hepsini bildigimden eminim. Ondan arkadasa sordum sende doldur diye, ayni cevaplarla oda yapti testi (kendi bilgisayariyla ve baska bir ip-adres). Onda 70% dogru cevap cikti. Nasil oluyor Mustafa bey??

  • Anonim

   01/04/2012 at 22:54

   Amac eglenmek arkadasim, oss’ye girmiyoruz, takma kafana bukadar.

  • Mustafa Tan

   01/04/2012 at 22:56

   Yazının başında da belirttiğim gibi herkesi memnun etme imkanımız yok. Her seferinde başka bir yöntem deniyoruz fakat hepsinde mutlaka birileri mutlu oluyor, başka birileri üzülüyor.

   Halbuki yazıda da belirttiğimiz gibi bu etkinlikleri heyecan olsun, hoşca vakit geçsin diye yapıyoruz.

   Test için de sırf bahsettiğiniz eleştiriler gelmesin diye dünyaca ünlü bir servis olan PollDaddy’i kullanıyoruz. Kullanıcı sayısı çok olduğu için de lisanslı halini kullanıyoruz ve de ciddi paralar veriyoruz. Eğer bir hata varsa bizden değildir emin olun. Bütün hafta sonumu bu teste ayırdım, defalarca da kontrol ettim. Ayrıca yukarıdaki yorumlarda cevapları yayınladım.

   Eleştiriye her zaman açığız ama lütfen sanki birilerini kayırıyormuşuz gibi ithamlarda bulunmayın. Ben hiç bir eleştiriye kızmam veya alınmam fakat bu tip iddialar beni çok üzüyor.

   Saygılar.

   • Anonim

    02/04/2012 at 00:55

    Abi kpss icin bi soru sordum cvplamadın?

  • Ergin

   01/04/2012 at 22:58

   Bu bir eğlence teknik bir hata olabilir. Kazanan arkadaşlara kıyak olsa zaten haberimiz olmadan verilir di öyledeğil mi? Teknik bir hata olabilir,sizde bir hata olabilir yada ben de olduğu gibi mantık sıralamasında bir hata olabilir,

   Bu tarz yaklaşım biraz sanki sert ve hesap sorma gibi olmuş. :))

  • Gökay Özyaşar

   01/04/2012 at 23:04

   Şunu Söylemeliyimki Bu sitenin uzun zamandır Takipcisiyim ve site sahibi dahil kimseyi tanımam eğer birilerini kayırıyor olsalardı bu ilk 10’da ismimin olacağını hiç sanmıyorum 🙂 Eleştiriler yapılırken biraz daha bilinçli biraz daha insaflı olmakta fayda vardır diye düşünüyorum.

   Saygılarımla,

 77. Ergin

  01/04/2012 at 22:51

  8. Soru yakmış beni..

  Cihaz önce edge sonra varsa 3g ve gene varsa wifi internet bağlantısını kontrol eder ve 3’ünün de olduğu ortamda “”wifi”” kalır mantığı çöktü. Öncelikle wifi bağlanırmış..

 78. MUSTAFA YANPINAR

  01/04/2012 at 22:53

  Gerçekten çok keyifliydi. ilk 10’a girdiğimi öğrenmek ayrı bir keyif:) Sitenizi iyi takip etmemden oluyor sanırım:) Tesekurler.

 79. Alper

  01/04/2012 at 23:02

  9 ncu soru yakmış

 80. Atakan

  01/04/2012 at 23:04

  Teşekkürler her şey için. Böyle etkinliklerin devamını bekliyorum. Saygılar…

 81. Gürcan

  01/04/2012 at 23:19

  Mustafa Bey emeklerinize sağlık. Etkinlik çok guzel ve heyecanlı idi. Devamını dört gözle bekliyoruz.
  Saygılarımla,

 82. Mustafa

  01/04/2012 at 23:26

  Çok teşekkürler Mustafa bey..
  Dereceye girmek gerçekten keyifli 🙂

 83. Anonim

  01/04/2012 at 23:52

  Cok guzel bi etkinlikti her ne kadar kazanamamis olsamda emeginize saglik butun hafta sonu bununla ugrasmissiniz.

 84. Mehmet Cankaya

  01/04/2012 at 23:56

  Bu test icin bir haftadir calisiyorum, cok iyi hazirlanmistim 😛
  Saka bir yana kazanacagimi hic beklemiyordum. Hele ilk 10 hic dusunmuyordum. Sansim pek yoktur bu gibi islerde.
  Site sahibini organizasyondan dolayi tebrik ediyorum. Emegi icin de tesekkur ederim. Siteyi iphone uygulamasindan arada bir takip ederdim (ucretsiz uygulamalar icin cogunlukla), artik daha cok takip edecegiz anlasilan 🙂

 85. Muammer

  01/04/2012 at 23:59

  İlk 10’da olmak guzelmis… Tesekkurler, saat 10:04 de bitmisti ilk 1000’e girdim diye dusunmustum:) katilan herkese de tesekkurler:)

 86. fırat can

  02/04/2012 at 00:08

  ilk 10 dan sonrası ne zaman ben de %100 yaptım

 87. Hakan

  02/04/2012 at 00:10

  Mustafa bey, ilk 100 U de açıklar mısınız? Bu arada tebrikler ilk ona 🙂

 88. Münir Öznur

  02/04/2012 at 00:15

  Ah su iGo navigasyonu aliverseydik yahu.. Cok da ihtiyac vardı ama geç görmüşüm maalesef

 89. Cavit

  02/04/2012 at 00:51

  yarışm olayı çok guzel olmus am ben gunde bikac kere iphone uygulamasinda sitenizi kontrol eden birisi olarak yarismayi kacirmisim 🙁 ve az once doldugumda %100 yaptigimi gorup uzuldum 😀 tabiki de herkesi memnun etmeniz mumkun degil bu konuda cok haklisiniz ama yarisma yapmadan 1 2 gun once haber verseniz daha guzel olabilir 🙂 kazanan arkadaslari tebrik ediyorum 🙂

 90. kemal

  02/04/2012 at 03:14

  mustafa bey%100 yaptim muhtemelen ilk yuze girdim ama bunlar hic onemli degil boyle bir sey dusunup pazar gunumuze eglence kattiginiz icin sonsuz tesekkur…

 91. Muammer Dolmacı

  02/04/2012 at 09:49

  Memmuniyet Anketindeki bir soruda bizi hangi tarihten beri takip ediyorsunuz sorusunun en eski cevabı 2008 olunca, ben de öyle düşünmüştüm. 🙂 %90 sonuç. Neyse sonuçta eğlendik. Sağolun. :))

  • Mustafa Tan

   02/04/2012 at 09:52

   🙂

   2007 yılının son ayı olduğu için ankete koymamıştım, ankette bu seçeneği çok çok az kişi seçeceği için 🙂

 92. cihan

  02/04/2012 at 12:03

  ilk 100’ü açıklayacak mısınız?

 93. onderak

  02/04/2012 at 12:51

  aynen ben siteye zaten 22.08 de girebildim, o dakikaya kadar site açılmıyordu… testi ise 22.13 de bitirdim… hepsini yapmama rağmen ilk yüze giremedim 🙁 kötü bi durum…

  • Mustafa Tan

   02/04/2012 at 13:15

   İlk 100’e giremediginizi nereden biliyorsunuz ? İlk 100’ü açıklamadık ki.

   • Zafer arda bayraktar

    02/04/2012 at 17:14

    İlk yüz listesini bekliyoruz mustafabey

   • Eser

    02/04/2012 at 19:43

    Soruları cevapladılar sonra ad soyadı ve e posta bilgilerimi girdim. Bu ilk yüze girdiğimiz anlamına mı geliyor acaba henüz bana bişeyler ulaşmadı da teşekkürler

    • Mustafa Tan

     02/04/2012 at 19:46

     Maalesef hayır. Soruların tamamına dogru cevap veren 100’den fazla kişi var.

     Kazananlara tek tek kodlarını gönderiyoruz fakat haliyle zaman alıyor. En geç çarşamba akşamına kadar mail gelmez ise bilin ki kazananlar arasında değilsiniz.

 94. Bekir Küçükağa

  02/04/2012 at 14:36

  İlk yüz listesini bekliyoruz Mustafa Bey 🙂

 95. Mustafa Özdemir

  02/04/2012 at 17:28

  Mustafa bey İGO Turkey promosyon kodu elime ulasti ve telefonuma yukledim. Tekrar tesekkur ederim 🙂

 96. Hakan Üstün

  02/04/2012 at 18:06

  Slm Mustafa bey promosyon kodumu aldım ve siteyi yakından takip etmenin faydasını gördüm çok teşekkür ediyorum iphone ve ios cihazları için en iyi siteyi kurduğunuz için de sizi kutluyorum.

 97. OZAN İİKE

  02/04/2012 at 18:09

  Promosyon kodumu aldım.Teşekkürler 🙂

 98. Ferzan

  02/04/2012 at 18:22

  Merhaba 🙂
  Genelde bu tarz seylerde hic sansim yoktur, hatta ilk defa bir odul kazandim cok mutluyum 🙂 biraz once IGO promosyon kodu mailime geldi. Emegi gecen herkese, ozellikle Mustafa Bey’e sonsuz tesekkurler, basarilarinizin devamini diliyorum 🙂

 99. Anıl Kuşaksız

  02/04/2012 at 18:50

  Ben de iGO promo kodumu biraz önce aldım, yarışma için teşekkürler 🙂

 100. Burak

  02/04/2012 at 19:04

  %80

 101. Erbil

  02/04/2012 at 19:14

  Mustafa Bey, ben de ABBYY promosyon kodunu aldım. İPhone’ ma yükledim. Teşekkür ederim.

  • Zafer arda bayraktar

   02/04/2012 at 22:43

   Okey uygulamasının kodunu az once aldim cok tesekkurler

 102. Sertaç

  02/04/2012 at 19:28

  Merhabalar,
  2. tercihim olan TuneIn Radio Pro uygulamasının promosyon kodunu az önce aldım ve hemen telefonuma yükledim.
  İlginiz için çok teşekkürler 🙂

 103. Hüseyin AKIN

  02/04/2012 at 19:36

  Merhaba, ToonCamera Promo Kodu için teşekkürler Mustafa Bey.

 104. Mehmet Cankaya

  02/04/2012 at 19:38

  Mustafa bey, iGO promo kodunu aldim, indiriyorum programi su anda.
  Cok tesekkur ederim.

 105. Burak

  02/04/2012 at 19:45

  Mustafa Bey, TuneIn Radio Pro uygulamasının promo kodunu kullanıp uygulamayı telefonuma yükledim. İlgi ve alakanıza teşekkürler

 106. Nigar Okumuş

  02/04/2012 at 19:53

  Halftone promo kodumu aldim, tesekkurler!

 107. Neslihan Aktas

  02/04/2012 at 20:17

  Avplayer promo kod icin tesekkurler mustafa bey. Yaptiklariniz takdire deger..

 108. Ozkan

  02/04/2012 at 20:57

  Teşekkürler Mustafa bey tooncamera promo kodumu aldım. Yalnız iTunes olmadan direk iPhone dan kullanabiliyor muyum ? Bilmiyorum?

 109. Baris pakdil

  02/04/2012 at 21:01

  Mustafa bey igo primo kodunu kullandim ve uygulamayi yukledim tekrar tesekkurler:)

 110. Kaanfy

  02/04/2012 at 21:11

  Mustafa bey oncelikle yarışma sayesinde guzel vakit gecirdik cok teşekkürler. Kazandigim Abbyy Buss. Card Reader promo kodunu kullandim ve Iphone’uma programi yukledim. Hediye şart değil yeni yarismalari bekliyoruz. 🙂

 111. fatih

  02/04/2012 at 21:12

  tüm kazananlara mailler gitti mi acaba yoksa hala umudumuzu koruyabilir miyiz?

  • Mustafa Tan

   02/04/2012 at 21:17

   Hayır henüz gitmedi, umudunuzu koruyabilirsiniz 🙂

 112. Kaanfy

  02/04/2012 at 21:14

  Ilk 100 kisiyi sirali olarak verecek misiniz? Kaçıncı olduğumuzu merak ediyoruz. Tskr..

  • Mustafa Tan

   02/04/2012 at 21:17

   Hayır vermeyecegiz, kodlari tek tek yollamak bile vakit aliyor 🙂

   • Kaanfy

    02/04/2012 at 21:30

    Haklisiniz yine de teşekkürler..

   • Anonim

    02/04/2012 at 21:50

    butun kodlari emaille yolladiginizda bittigini haber verecekmisiniz…
    bana hala kod gelmedi.. ama bildigim icin hangi prgoramlari istedigimi sordu…

 113. Gökay Özyaşar

  02/04/2012 at 21:19

  İGO Primo Tukey Navigasyon Promo Kodu geldi ve İphone’a kuruldu ;

  Teşekkürler iphoneturkey.biz

 114. Yavuz Macit

  02/04/2012 at 21:28

  Avhd player promo kodumu aldım ve yükledim . Organizasyon için teşekkürler…emegi gece herkesin eline saglık .

 115. Gürcan Sünneli

  02/04/2012 at 21:55

  İlk 100’e girdim ve tercih etmiş olduğum ‘ABBYY Business Card Reader’ uygulamasını kazandım. Teşekkür ederim iPhone Turkey 😉

 116. Batuhan

  02/04/2012 at 22:07

  Umarim herkes istedigi odulu kazanmistir ben bir sey kazanamadim bir yanlisim cikti
  Fakat onemli olan promo kod degil yarismanin zevkiydi 🙂

 117. Rahman

  02/04/2012 at 22:10

  Aldım, kullandım.. Teşekkürler, böyle eğlenceli yarışmaların devamını isteriz.. 😉

 118. Emrecan

  02/04/2012 at 22:15

  ToonCamera kodumu aldım ve kullandım. Memnun eden ve keyifli bi yarışma oldu benim adıma. Devamını bekliyoruz.
  İyi çalısmalar..

 119. Muammer

  02/04/2012 at 22:20

  Selamlar, iGO primo basarili bir sekilde iphone ve ipad’e yuklenmistir, mustafa bey size ve benden sonraki 91 arkadasa sonsuz tesekkurlerimle:)

 120. Adem

  02/04/2012 at 22:33

  Abi bu kpss sorusuna cvp vermedin 2 kez yazdım bi cvp versen artık

 121. Eyup Ç

  02/04/2012 at 22:35

  Merhabalar,
  Oncelikle Mustafa Bey’e ve kendisine yardimci olan butun gelistiricilere tesekkur ederim. Promosyon kod’unu sorunsuz bir sekilde kullandim. Guzel ve eglenceli oldu:)
  Herkese tesekkurler…

 122. Baran Akgün

  02/04/2012 at 22:49

  King promo kodumu aldım. Teşekkür ederim. Çalışmalarınızın devamını dilerim.

 123. Eser

  02/04/2012 at 22:58

  Tesekkur ederim islash kodunu aldım.Nice promo kodlara…

 124. Metin

  02/04/2012 at 23:04

  Kod icin tesekkur ederim simdi kodu kullanip mybackup uygulamasini yukleyecegim

 125. Mustafa Tan

  02/04/2012 at 23:05

  İlk 100’e girenlere kodları gönderilmiştir. Soruları %100 cevaplamanıza rağmen kod gelmediyse ilk 100’e giremediniz demektir.

  İlgi ve anlayışınıza tekrar teşekkür ederiz.

  • Eren

   03/04/2012 at 01:23

   Mustafa bey sitenin iPad versiyonunu düşünmüyomusunuz?

 126. Süleyman

  02/04/2012 at 23:05

  King kodunu aldım uygulamayı indirdim.Teşekkür ederim.

 127. Emre

  02/04/2012 at 23:06

  iSlash kodunu aldım ve uygulamayı yükledim.Teşekkürler.

 128. Bekir Kucukaga

  02/04/2012 at 23:12

  My contact Backup pro kodunu aldim sorunsuz kullandim, tesekkurler mustafa bey 🙂
  Cok guzel bir yarismayi cok guzel yonettiniz elinize saglik.

 129. Mustafa44

  02/04/2012 at 23:13

  Promo Kodu maili geldi. Yukledim cok tesekkurler. Bu yarismayi haftada bir yapalim :). Eksik bikac program var onlari tamamliyayim.

 130. Dogukan G.

  02/04/2012 at 23:13

  islash kodu icin tesekkur ederim. Yukledim darisi daha sonraki promo kodlarina:)

 131. mustafa

  02/04/2012 at 23:16

  Mustafa Bey,
  Tesekkurler promo code icin. IGO’yu daha once indirimli sekilde siteniz sayenizde almistim. Tercihlerimde ABBYY Business Card Reader veya Halftone talep etmistim ama mailde acikladiginiz gibi bunlarin sirasi dolmus. Gelen My contacts backup pro ise zaten TCELL yedekleme kullanmamdan dolayi pek isime yaramayacak gibi duruyor. Yakin arkadaslarima verip onlarin kullanmasini saglayacagim.
  Yine de cok tesekkurler kazanmak zevkli 🙂
  Devamini bekliyoruz…

 132. Emre D

  02/04/2012 at 23:17

  İpad icin olan AVPLAYER HD uygulamasinin promo kodunu aldim cok tesekurler Mustafa bey Turkiye’deki Apple hernekadar arka planda olsada siz baya on plana cikartiyorsunuz..

 133. Zınar Aslan

  02/04/2012 at 23:17

  İlk 100 arasına girip Okey uygulamasını kazandım. Sayenizde yeni şeyler öğreniyorum hem de ödül kazanıyorum.
  Teşekkürler İphoneTurkey
  Teşekkürler Mustafa Tan

 134. Burak

  02/04/2012 at 23:26

  My Contacts Backup Pro uygulamasını az önce iPhone ma yükledim Teşekkürler Mustafa Bey. . .

 135. Ercüment Özen

  02/04/2012 at 23:26

  My Contacts Backup Pro promo kodunu az önce aldım ve hemen yükledim. Bu eğlenceli yarışma için çok teşekkür ederim. Başka yarışmalarda görüşmek üzere… ;))

 136. Murat

  02/04/2012 at 23:29

  İsyaan ediyorum deyip şakayı geçtikten sonra cok teşekkür ediyorum. Abby business card reader cok iyi, kullanışlı bir program. Soruları bilmiştim hemen aslında ama istediğim programın ismini unutunca, geciktim 🙁 lakin yine de iyi durumdayım. Bu site icin isyaandayim, teşekkürler… 🙂

 137. Fatih

  02/04/2012 at 23:30

  My contacts backup Pro kodunu kazanmisim. Tekrar cok teşekkür ederim.

 138. osman t

  02/04/2012 at 23:32

  My Contacts Backup Pro kodunu aldım teşekkürler 🙂

 139. Fatih

  02/04/2012 at 23:33

  My contacts backup Pro uygulamasini iphonuma yüklemiş bulunmaktayım. Tekrar cok teşekkür ederim.

 140. Burak

  02/04/2012 at 23:35

  ben demin ilk 100e girdiğimi bildiren maili aldım. okey51 & king kodu istemiştim ama islash kodu geldiğini söyleyen bir mail geldi. ama mailde promo kodunuz:
  diye bir satır var yani kod yazması gereken yerde boşluk var.
  gerçi islash i daha önceden aldığım için çok mühim değil.

  Emeğiniz için teşekkürler

  • Mustafa Tan

   02/04/2012 at 23:40

   Lütfen mailinizi tekrar kontrol ediniz 🙂

 141. Mustafa

  02/04/2012 at 23:38

  Mustafa Bey
  iGo navigasyonkodu bugun mailime gelmis. Bu guzel hediyeniz icin tesekkur ederim.

 142. Kerem

  02/04/2012 at 23:50

  My Contacts Backup Pro kodu geldi, teşekkür ederim.

 143. Bertan

  03/04/2012 at 00:01

  Halftone kodunu aldım ve yükledim. Emeğiniz için çok teşekkürler 🙂

 144. alper

  03/04/2012 at 00:12

  merhaba mustafa bey;

  biraz alaksız olacak ama soru cevaba yazmadığım için kızmayın lütfen 🙂

  iphone’umu itunes ile eşzamanlamak istiyorum fakat taktıgımda itunesde yuklu olan butun app leri iphone’a kurmak istiyor 300’e yakın app var tek tek seçmekde istemiyorum hatta yeni app eklemek istemiyorum sadece müzik eşzamanlamak istiyorum app eşzamanlama kısmındaki tik’i kaldırdığımdada iphone’daki bütün uygulamalar silinecek diyor kısacası iphone’u itunes ile eşzamanlarken iphone!daki app lerin olduğu gibi kalması için ne gibi bir ayar yapmalıyım… ohh amma yazdım şimdiden çok teşekkür ederim ve uzun bir şekilde anlattığım için özür dilerim… iyi geceler…

 145. Abbas Tekin

  03/04/2012 at 00:50

  Mustafa Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. iSlash kodunu aldım.
  Bu uygulama bende yüklü olduğu için kodu burada paylaşmak istiyorum. Kullanacak kişiye hayırlı olsun. Tekrar teşekkürler.

  iSlash Promo Kodunuz: EF49ARM964WW

 146. Erhan

  03/04/2012 at 01:05

  İslash promo code gelmiş bu oyun yuklu bende ama yinede mustafa beye bu etkinligi icin tesekkurler..isteyene bu promo code u verebilirim islashın..

  • fatih

   03/04/2012 at 06:48

   kullanmiyosan alabilirim 🙂 bende var ama jailbreakli

   • Erhan

    03/04/2012 at 15:50

    Mail adresi ver veya buradaysan direk burayada paylasabilirim kodu..

 147. Rutkay Ergün

  03/04/2012 at 01:29

  King promo kodunu aldım emeğinize sağlık çok teşekkür ederim 🙂

 148. Yigit

  03/04/2012 at 01:40

  iSlash HD promo kodum geldi! Çok teşekkürler!

 149. Anonim

  03/04/2012 at 01:58

  İlk 100deyim back up Pro’yu aldım tercih etmemiş olsamda 🙂 heyecanlı bı yarışma oldu teşekkürler yeni yarışmaları beklicem artık

 150. Utku

  03/04/2012 at 04:16

  Gec kaldık 🙁

 151. Erdinç İme

  03/04/2012 at 08:46

  Mustafa Bey,

  Bu güzel yarışma için teşekkür ederim. Küçük ama değerli hediyeleriniz için ayrıca teşekkürler. Hediyemi aldım ve yükledim. Yakından takip etmeye devam edeceğiz.

  Saygılarımla..

 152. Firat Sivrikaya

  03/04/2012 at 09:20

  Mustafa bey bu guzel hediyeniz ve yarismaniz icin tesekkur ederim. Yarismayi son anda bitirdigimden iGo navigasyonu kazanmak nasip olmadi ama onun yerine iSlash’i kazandim ve sorunsuzca yukledim. Odullu yarismalarinizin devamini bekliyoruz 😀

 153. Emrah ÖRTEL

  03/04/2012 at 09:26

  bu tarz yarisma oldugunda bizlerr email ile ulasma sansiniz varmi acaba..

  • Mustafa Tan

   03/04/2012 at 10:56

   Elbette var. Mail grubumuza üye olabilirsiniz. Buyrun:

   http://groups.google.com/group/iphoneturkey?hl=tr

   • Aytaç

    04/04/2012 at 15:57

    Mustafa abi beni 2.spruda eylesin tabi benim hatam bulunmamaktadiri bulunmaktadır okumuşum 🙂 ama hersey için Sagl önümüzdeki maclara bakacağız

 154. Serlan

  03/04/2012 at 09:36

  Bana bugun geldi kod. Tesekkur ederim. (king online)

 155. Omer kutlu

  03/04/2012 at 11:06

  Yeterincr hizli olup istedigim igo uygulamasini kazanamadim ama olsun yerine my contacts backup kazandim. Yarismak eglenceliydi, tesekkurler emegi gecenlere

 156. Kazım Menküç

  03/04/2012 at 12:16

  Size üyelik

 157. Atıl Berk ÖZDEMİR

  03/04/2012 at 13:02

  İlk 100 e girmişim.Hediyem okey 51 teşekkürler Mustafa Bey.Bizim size hediye vermemiz gerekirken bi de hediye dağıtıyorsunuz.Ellerinize sağlık.

 158. Cem İYİHUYLU

  03/04/2012 at 13:37

  Mustafa bey promosyon kodu elime ulaştı teşekkür ederim. Gönül isterdi ki tercih ettiğim uygulamaların promosyon kodlarını alabilseydim fakat mailinizde de belirttiğiniz gibi kodlar kısıtlı ve tercih de sizin için oldukça zor. Yine de her konuda yardımcı olduğunuz ve bir de üstüne hediye verdiğiniz için tekrar teşekkür ederim.

 159. Burak Bayar

  03/04/2012 at 17:10

  Merhaba Mustafa Bey,kazanmis oldugum Promo Kod elime gecti,tesekkur eder basarilar temenni ederim.iyi calismalar

  Promo Kod = iSlash

 160. iBurak

  03/04/2012 at 17:12

  Merhaba Mustafa Bey,kazanmis oldugum Promo Kod elime gecti,tesekkur eder basarilar temenni ederim.iyi calismalar
  Promo Kod = iSlash

 161. Burak Bayar

  03/04/2012 at 17:24

  Mustafa bey,sitenizde uyelik ve forum sistemi kurmayi planliyormusunuz veya dusunuyormusunuz?

  • Mustafa Tan

   03/04/2012 at 17:40

   Selamlar,

   Forumları pek sevmediğim için açıkçası düşünmüyorum. Sebebi de çok fazla tartışmanın ve kavganın çıkması. Bunları engellemek için de çok sayıda moderatör görevlendirmek gerekiyor.

   Yılları önce kurduğumu mail grubunda bile hiç istenmeyen tartışmalar oldu ve bu yüzden mail grubunu tartışmaya kapatmak zorunda kaldım. Çok fazla talep gelince açabildiğim aşağıdaki linkteki Soru Cevap sitemiz oldu. Onda bile kurallara uyulmayan ya istenmeyen olaylar olabiliyor. Şu ana kadar çok büyük bir olay olmadığı için de halen açık 🙂

   http://sorucevap.iphoneturkey.com/

   Özetle forum açsam dahi ancak referans sistemli olur. Yani üye olabilmek için başka bir üyenin kefil olması şartı olur. Bu tip sistemlerde bir üye uygunsuz davranıştan atılırsa, ona kefil olan da atıldığı için genelde ortam nezih kalır. Bakalım, belki ileride yapabiliriz 🙂

   • onderak

    03/04/2012 at 19:19

    abi senin sitede forum olsa inan ki yazmazdım.. sitede forum olmadığı için, dediğin gibi tartışma ortamı olmadığı için, seviyorum ve yazıyorum… bence yaptığın iş takdire değer. ve bunun karşılığınıda fazlasıyla alıyorsun diye düşünüyorum.. malum günlük 20 bin tekil hit, her siteye nasip olmaz… elimden geldiği kadar sana sorucevapta yardım etmeye çalışıyorum… benden memnun değilsen, çekip giderim walla..

 162. Merve

  03/04/2012 at 17:26

  Mustafa Bey
  Bu güzel yarışma ve hediyeniz için teşekkür ederim.
  Sitenizi yakından takip etmeye devam edeceğim.İphoneTurkey’de emeği geçen herkese çok teşekkürler.

 163. Hakan Üstün

  03/04/2012 at 17:55

  Mustafa bey kodu dün almıştım bugün hediyem olan igo primoyu yükledim soruncuzca çalışıyor. Size tekrar tekrar teşekkür ederim.

 164. Berke

  03/04/2012 at 18:15

  Mustafa Bey, kazananların ismini nereden görüyorsunuz acaba sonuçta bir bilgi girişi yapmadık teste girerken ?

  • Mustafa Tan

   03/04/2012 at 18:35

   Sadece soruları %100 doğru cevaplayanlara Ad Soyad, email ve tercih girebilecekleri bir sayfa çıkıyor.

 165. Leon

  03/04/2012 at 19:41

  Mustafa Bey,

  Henüz sitenizi yeni takip etmeme rağmen yaptığınız işlerde yoğun emek harcadığınız ve kaliteli işler ortaya koyduğunuz hemen anlaşılıyor. Yaptığınız promo kod ödüllü teste katıldım. Geç farketmeme rağmen ilk 100′ girmişim. Göndermiş olduğunuz kodu kullandım. Çok teşekkür ederim. Bu tür konularda benzer adaleti devam ettirmeniz dileğiyle…

 166. Mustafa

  03/04/2012 at 20:18

  Az önce promosyon kod geldi. Sorunsuz olarak yükledim. Çok teşekkürler. Yeni ödüllü testlerde tekrar görüşmek üzere 🙂

 167. Zafer Savaş

  03/04/2012 at 20:45

  islash promo kodumu aldım Mustafa bey gerçekten çok teşekkür ederiz.Bizlerin daha çok bilgilenmesini ve eğlenerek birşeyler kazanmasını sağladınız.Bakma listemde 1 numaradasınız.

 168. Alper

  03/04/2012 at 21:53

  Promosyon kodunu aldım Mustafa bey yeni yarışmaları bekliyoruz. Teşekkürler

 169. M.Can

  03/04/2012 at 22:02

  Testi şimdi yaptım. Tabi çoktan şansımı kaybetmişim ne yapayim yeni gördüm 😀 10da 10 yaptım en çok da ona memnun oldum zaten 😀 Bir daha ki yarışmayı kaçırmayacağım. Benim gibi tüm okurlarınızı da tebrik etmenizi bekliyorum 😀 Ne kadar başarılı iOS kullandığımız için 😀 İyi çalışmalar.

 170. Anonim

  03/04/2012 at 22:24

  Promo kodlar bi daha ne zaman dagitilir?

 171. Gurcan

  03/04/2012 at 22:27

  Mustafa bey bu etkinliğe kaç kisi katıldı? Sadece merak 🙂

 172. fırat can

  04/04/2012 at 01:06

  kodu aldım uygulamayı indirdim saolun

 173. Münir Öznur

  04/04/2012 at 07:23

  Adminim,
  Canada top 10 da video camera adlı bir program var, oldukça guzel ve free. Onu da fırsatlar sekmesine ekleyin bence..

 174. İsmet

  04/04/2012 at 15:42

  Mustafa bey king kodumu aldim ve yukledim tesekkur ederim. Cok eglendim ve heyecankandim bilginin disinda el cabuklugu gerektiren bir yarisma oldu cok eglendim. Tekrar gorusmek uzere iyi gunler herkese…

 175. İsmet

  04/04/2012 at 15:45

  Yorum yaziyorum ama yorumum gozukmedi mustafa bey neden

 176. Anonim

  04/04/2012 at 19:19

  butun kodlari yolladiniz mi ? benimki gelmedi 🙁

  • Mustafa Tan

   04/04/2012 at 19:27

   Yorumu yazarken adınızı, soyadınızı ve email adresinizi yazmadığınız için kontrol edemiyorum ilk 100’e girip girmediğinizi.

   • Anonim

    05/04/2012 at 18:30

    Pardon ismin Baris Ozler

 177. Ali vara

  04/04/2012 at 22:01

  Gelen yokya

 178. Okan

  05/04/2012 at 14:00

  ikinci tercih ettiğim programın kodu dün mail adresime ulaştı.. eğlenceli bir yarışma oldu, teşekkürler..

 179. Alper Tezcan

  05/04/2012 at 20:43

  Mustafa Bey,

  Bu güzel yarışma için teşekkür ederim. Küçük ama değerli hediyeleriniz için ayrıca teşekkürler. Hediyemi aldım ve yükledim. Yakından takip etmeye devam edeceğiz.

  Saygılarımla..

 180. Oğuz

  05/04/2012 at 22:38

  Mustafa bey çok tşk yarışma ve kodlar için.bu kodları nasıl kullanaağım yardımcı olurmusunuz veya ilgili yazı varsa mail atarmısınız.iyi çalışmalar.

 181. Oğuz Arıkan

  06/04/2012 at 13:55

  Mustafa bey cok TSK

 182. ISMAIL taşık

  21/04/2012 at 21:35

  Bu gibi eylencelerin yapılması bilgi acısından çok güzel umarım devamı gelir

 183. melih

  17/08/2012 at 15:48

  hele bi kod yazın