Appvent Calendar ile Hergün Ücretsiz Bir Oyun

Yurtdışında Noel yaklaştıkça ürün fiyatlarında büyük indirimler olur. Benzer şekilde App Store’daki uygulama geliştiriciler de uygulamalarında indirime gider. Fakat bazı uygulama geliştiriciler indirimden de fazlasını yaparak çok kısa süreliğine de olsa uygulamarını tamamen ücretsiz yapar.

iphone_appvent_01

İşte yine bir Noel yaklaşırken, appventcalendar.com isimli bir sitede “Her gün bir adet ücretsiz iPhone Uygulaması” konsepti ile sadece bir günlüğüne ücretsiz olan uygulamalar duyurulmaya başlanmış.

Aslında site 1-24 Aralık 2009’u gösteren bir takvim şeklinde hazırlanmış ve her yeni bir gün, sadece bir günlüğüne ücretsiz olan uygulama açılıyor. Sonraki günlerde ise hangi uygulamanın ücretsiz olacağı gösterilmiyor. Dolayısıyla her gün siteye girip o gün ücretsiz olan uygulamayı indirmek gerekiyor.

iphone_appvent_02a

Bu arada sitede duyurulan oyunlar gayet güzel ve normalde pahalı uygulamalar. Ayın 1’ine ait oyunu kaçırdım ama 2’sine ait uygulamayı indirdim ve gayet de güzeldi. Zaten sonuçta bedava, her gün bir gözatmakta fayda var 🙂

Bu arada uygulamaya tıkladığımızda direk App Store açılmıyor bunun yerine sitedeki uygulamaya ait tanıtım sayfası açılıyor. Uygulamayı indirmek için ise aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi sağ üst köşede “GET IT NOW: APPSTORE LINK” yazan linke tıklamak gerekiyor.

iphone_appvent_03

Biz bu güzel hizmeti paylaşmış olalım, oyunları beğenip beğenmemek size kalmış 🙂 Unutmayın oyunlar sadece bir günlüğüne ücretsiz. Hemen denemeseniz bile indirme işlemini günü gününe yapın 🙂

http://appventcalendar.com

6 Comments

 1. Anonim

  02/12/2009 at 23:01

  bargainben diye bir uygulama var oda cok guzel hangi uygulama ucuzlamissa yada free olmucsa size bildiriyor

 2. pilot23

  02/12/2009 at 23:33

  emeğe saygı:)
  tşkler mustafa hocam iphone mu tamda yeni almıştım bu ay benim ayım olacak.

 3. alanson54

  04/12/2009 at 19:15

  kredi kaersız ıd olusturanlarda ındırebılıyolarmı acaba?

  • Mustafa Tan

   04/12/2009 at 19:54

   Ücretsiz uygulamaları indirebilirler. Bu yüzden günü gününe takip etmek gerekiyor.

 4. alanson54

  04/12/2009 at 20:35

  mustafa bey emegınıze saygı duymamak mumkun degıl..bılgı ıcın tesekkurler..